Variabilní ohoz 4v1

šaty3

Dneska mi Pája poslala krásné prosluněné fotky. Vážně se musím hodně držet, abych jí nezáviděla :-)

Ale o překonávání svých negativních emocí dneska mluvit nechci…na Pájiných fotkách si kromě krásné modelky, moře, pláže a exotické flóry, můžete povšimnouti pruhatého oblečku, který má Pája na sobě. Je to variabilní letní ohoz, který se může transformovat hned do čtyř podob: dlouhá sukně, sukně ke kolenům, šaty, top bez ramínek. Pája si u mě tento kousek objednala před odletem a slíbila, že pošle fotky ze slunných krajů. S pozadím ze šedivých mraků a zmodralá zimou by totiž při focení v Čechách asi moc velkou parádu nenadělala.

Nyní mi fotky poslala a zcela neskromně musím poznamenat, že k tomu připojila komentář, jak se jí variabilní šatky skvěle nosí, jsou z příjemného materiálu a že bych je měla nabízet v našem obchůdku.

Nuže dobrá, léto je sice ještě daleko, ale není nikdy od věci včas se na něj připravit. Šaty tedy nyní naleznete v nabídce našeho obchodu. Prozatím v pruhované modro-bílé variantě a šité na objednávku na konkrétní rozměry zákaznice. Brzy, doufejme, přibudou další barevné varianty.

šaty5 šaty4 šaty2 šaty 1šaty7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>